Elektromos építésvezető

Elsősorban ipari napelemes rendszereket telepítünk Magyarország területén, olyan vállalatoknak és cégeknek, akik számára kiemelten fontos, hogy a gazdálkodásukban az energiaköltségeik hosszú távon kiszámíthatóak legyenek.
Ehhez keresünk a már meglévő csapatunkba elektromos építésvezetőt, aki szakmai tudásával, munkaszeretetével hozzájárul projektjeink sikereinek megvalósulásához!
Ha rendelkezel villanyszerelői tapasztalattal és láttál már közelről napelemes projektet, akkor nálunk megtalálhatod hosszú távú biztos munkahelyedet.
Nézd meg mire lesz szükséged és mit nyújtunk, ha felkeltette az érdeklődésed ez a pár gondolat

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Saját és alvállalkozói napelem telepítő csapatok helyszíni munkavégzésének koordinálása
  • Napelemes rendszerek tervek szerinti megvalósításának felügyelete, szabályok betartatása
  • Helyszíni kivitelezés minőség-ellenőrzése
  • Napelemes és villanyszerelési munkák felülvizsgálata
  • Váratlan műszaki, logisztikai problémák kezelése
  • Kapcsolattartás a projektcsapatunkkal és a projektmenedzserekkel
  • Távoli telepítéseknél a szállás és egyéb operatív feladatok megszervezése a csapatvezetőkkel együttműködésben
  • Csapatok teljesítményértékelése
  • Projekt megvalósulásának szigorú adminisztrálása

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Szerethető munkahely, befogadó, jó szellemiségű, fiatalos csapattal
  • Saját munkaállomás és munkaeszközök
  • Feladattal és eredményekkel összhangban álló jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő cégnél

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Építésvezetőként szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Releváns középfokú és/vagy felsőfokú végzettség
  • Villanyszerelési ismeretek és/ vagy végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Amennyiben szeretnél a PV Napenergia fiatalos, fejlődő vállalat csapatához csatlakozni, küldd el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre vagy jelentkezz az alábbi űrlapon keresztül.

Jelentkezési határidő:

2024. március 31.

További híreink