Background
Thumbnail
Icon

Elektromos építésvezetői állás

Jelenlegi építésvezetőnk társát keressük!

Kérlek, nyugodj meg, ez nem egy párkereső felhívás, - arra ott a Tinder,- hanem egy álláshirdetés, amiben új építésvezetőnket keressük, hogy napelemes kivitelező csapatunk szakmai irányítását eggyel több szakemberre bízhassuk!

Miért tesszük ezt?

Szeretnénk ügyfeleinket még magasabb színvonalon kiszolgálni, továbbá a vállalt határidőinket és minőséget magas szinten tartani a megnövekedett ügyfélkörünk ellenére is!

Mit jelent ez?

Szükségünk van egy éptőipari tapasztalattal rendelkező, a terepen irányítani és a kollégákat vezetni tudó emberre, aki a kiviteli terveket a szakmai irányításával a helyszínen megvalósítja, illetve a felmerülő váratlan helyzeteket a legjobb tudása szerint az ügyfél és a cég érdekeinek szem előtt tartásával megoldja!

Melyek az építésvezető legfontosabb tulajdonságai számunkra?

Rendelkezik villanyszerelői ismeretekkel, műszaki találékonysággal, gyors helyzet felismeréssel, precíz feladat végrehajtó, előrelátó gondolkodás és rendszerszemlélet jellemzi.

Érdekes lehet számodra?
Nézd meg a feladatokat!

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Napelem telepítő csapatok koordinálása.
  • Kiviteli tervek alapján történő napelemes rendszerek megvalósítás felügyelete
  • Helyszíni kivitelezési minőség-ellenőrzés.
  • Napelemes és villanyszerelési munkák felülvizsgálata.
  • Váratlan műszaki, logisztikai problémák kezelése.
  • Kapcsolattartás a projektcsapatunkkal és a projektmenedzserekkel.
  • Távoli telepítéseknél a szállás és egyéb operatív feladatok megszervezése a csapatvezetőkkel együttműködésben.
  • Csapatok teljesítmény értékelése.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Feladattal arányos bérezés és bérfejlődés lehetősége.
  • Pontos elszámolás és fizetés.
  • Határozatlan idejű munkaviszony.
  • Nyitott, közvetlen csapat és vezetőség.
  • Szakmai alapú döntéshozatal.
  • Munkaruházat, minőségi munkaeszközök.
  • Rugalmas szabadságigénylés.
  • Változatos feladatok és munkakörnyezet.
  • Céges szolgáltatási csomagok a munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+...)

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Építésvezetőként szerzett minimum 3 év tapasztalat.
  • Releváns középfokú és/vagy felsőfokú végzettség.
  • Villanyszerelési ismeretek és/ vagy végzettség.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Utazási hajlandóság.
Előnynek, de nem feltétel, ha rendelkezel Felelős Műszaki Vezető jogosultsággal.   Igyekszünk olyan feltételeket teremteni, amely a Te munkádat és eredményességedet is növeli, hogy szakmai tudásoddal és motiváltságoddal tovább növeld önmagad és a PV Napenergia sikerét. AEG napelem technológiával, tapasztalt telepítő szakemberek segítségével, valamint technikai, informatikai és logisztikai eszközök rendelkezésre állásával, leendő kollégánk számára minden feltétel adott a sikeres munkavégzéshez.   Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz. A jelentkezési határidőt követően értesítünk a döntésről, akkor is ha nem téged választunk, mert ezt így tartjuk helyesnek! Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre!Jelentkezz fénysebességgel!
Jelentkezési határidő
2020. január 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Ügynök
Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Erdélyi Renáta
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!