Background
Thumbnail
Icon

Napelemszerelői állás

Bírod a Napot? Mert mi igen!

Napelem szerelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen! Jelentkezz, ha értelmes és hasznos munkát keresel, szeretnél egy új szakmát megtanulni, vagy már láttál közelről napelemet és nem félsz tőle!

Megnövekedett számú telepítési munkálataink miatt növeljük napelem szerelői csapatunk létszámát, amelyhez várjuk a jelentkezésedet, napelem szerelői munkakör betöltésére, Miskolcról és környékéről, rész-vagy teljes munkaidőben.

Fényképes önéletrajzodat küldd el az hr@pvnapenergia.hu e-mail címre, de előtte nézd meg a részleteket az állásról.

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Napelemes rendszerek telepítése tetőre és talajra, az ország egész területén,
  • Tartószerkezetek összeszerelése, rögzítése, tetőre és talajra,
  • Rendszerek szakszerű beüzemelése,
  • Tervezést előkészítő felmérések,

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Korrekt bér,
  • Arányos bérfejlődés lehetősége,
  • Rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • Szakmai környezet és irányítás,
  • Szervezeten belüli előrelépés lehetősége, úgymint: PV szerelő; felmérő; csapatvezető; projektkoordinátor,
  • Céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…),

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Korrekt, pontos, igényes munkavégzés,
  • A felhasznált anyagok és szerszámok gondos használata,
  • Csapatmunka elősegítése,
  • Utazási hajlandóság,
  • Kizáró tényező a tériszony
Az állás betöltéséhez szakirányú végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Szervezeten belüli szakmai képzéseinken való részvétel kiváló alkalom lehet arra, hogy megtanuld és gyakorlatot szerezz az elkövetkező évtizedek egyik legkeresettebb szakmájában. Az egyik nagy előnye, ha nálunk dolgozol, hogy tehetséggel, szorgalommal lehetőséged van más munkakörök betöltésére is.
Jelentkezési határidő
2020. január 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Ügynök
Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Erdélyi Renáta
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!