Background
Thumbnail
Icon

Napelemes projektmenedzser állás

Egy jelentős éven van túl a PV Napenergia, melynek következményeként a 2020-as év még több és változatosabb feladatot tartogat számunkra a megújuló energia szektorban.

Új feladatok és bővülő ügyfélkör vár ránk, akik számára minőségi szolgáltatást igyekszünk nyújtani, amelyért minden nap keményen dolgozunk. Jól tudjuk, hogy az egyik legfontosabb a folyamatban az emberi tényező, így egy igazi csapatjátékost keresünk projektmenedzseri pozícióba. Olyan embert, aki tudja és érti, hogy az ügyfél érdeke a legelső és ennek érdekében megkeresi a legoptimálisabb megoldást napelemes rendszerének megvalósítására, költséghatékonyság és magas technológiai és kivitelezői minőség megtartásával.

A gazdasági és, vagy műszaki terület áll hozzád közel?
Érdeklődsz a megújulóenergia iránt?
Valósítottál már meg sikeresen olyan feladatokat, ahol idő,
költség és humán tényezőket kellett összehangolnod?

Ha a válasz igen, akkor minden bizonnyal Te már most is egy projektmenedzser vagy, vagy még nem is tudsz róla, hogy egy igazi projektmenedzser lakik benned!

Csatlakozz a PV Napenergia projektcsapatához!

Jelentkezz, ha van építőipari projektek menedzselésében szerzett tapasztalatod, de jelentkezz akkor is, ha érzel magadban képességet, hogy élére állj egy-egy megújuló terv megvalósításának.

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Lakossági és/vagy ipari napelemes rendszerek megvalósításának menedzselése.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, beszerzővel, tervezőkkel, kivitelező csapattal, áramszolgáltatói ügyintézővel, egyszóval a projektcsapattal, melynek projektszintű szakmai koordinálásán keresztül valósíthatóak meg ügyfeleink napelemes rendszerei.
  • Idő, költség és erőforrásterv készítése és megvalósítása.
  • Ügyfelekkel folytatott tárgyalások egyeztetések lebonyolítása.
  • Pénzügyi teljesítés felügyelete.
  • Aktuális és új pénzügyi támogatási források megismerése és ügyfeleknek történő ajánlása.
  • Feladatok priorizálása, szigorú nyilvántartása, állandó kontroll a projektek felett.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Fejlődéssel arányos, kiemelkedő bér.
  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Tapasztalt projektmenedzserek melletti fejlődési lehetőség.
  • Szerethető Munkahely egy befogadó jó szellemiségű fiatalos csapattal.
  • Saját munkaállomás és munkaeszközök.
  • Céges szolgáltatások igénybevétele, (AC/DC+, Solar+, Car+).
  • Home office lehetősége.

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Ügyfél és cég érdekeinek szem előtt tartása.
  • Minimum főiskolai végzettség /BSC, lehetőleg műszaki és vagy gazdasági szakirány.
  • Rendszerszemlélet.
  • Jó ügyfélkommunikációs készség.
  • Felelősségteljes gondolkodás és cselekvés.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kockázatértékelési készség.
  • Feladatok priorizálásának képessége.
  • Csapatmunkára való törekvés.
Munkavégzés helye: Miskolc. Előnyt jelent, ha rendelkezel a feladathoz kapcsolódó ismeretekkel, de nem feltétel. Fontos, hogy tudd, nem értékesítened kell, hanem a céget képviselni az ügyfélnél és az ügyfelet a cégnél. A munkavégzés helye Miskolc! Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre!Jelentkezz fénysebességgel!
Jelentkezési határidő
2020. január 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Ügynök
Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Erdélyi Renáta
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!