Background
Thumbnail
Icon

Raktáros állás

A PV Napenergia Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióban:
Raktáros

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Raktári nyilvántartások vezetése.
  • Bejövő és kimenő áru mennyiségi, minőségi ellenőrzése, átvétele és betárolása.
  • Komissiózás (kivitelező csapatok napi munkavégzéséhez).
  • Kézi és gépi anyagmozgatás.
  • Selejtezésben, leltározásban való aktív részvétel.
  • Külső munkaterületen történő anyagátvétel.
  • Raktározási folyamatok fejlesztése.
  • Raktári rend folyamatos fenntartása.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével.
  • Kétműszakos (06:00-14:00, 10:00-18:00) – szabad hétvégés munkarend.
  • Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Kétszemélyes raktáriroda.
  • Hosszú távú, biztos munkahely a jövő iparágában.
  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Egyedi védőfelszerelés és munkaruházat.
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör.
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés.
  • Munkavégzés helye: Miskolc ill. áruátvétel esetén lehet külső munkaterület, melyhez gépjárművet a cég biztosít.
  • Nem miskolci lakcím esetén bejárástámogatás.

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Minimum 2-3 év raktározásban szerzett munkatapasztalat.
  • Alapvető informatikai ismeretek (Excel, Word).
  • Munkádat precízen, megbízhatóan és lelkiismeretesen végezd.
  • B kategóriás vezetői engedély és targoncás hatósági jogosítvány.
  • Előnyt jelent, ha rendelkezel villanyszerelői ismeretekkel, logisztikai és / vagy raktározási végzettséggel.
  • Határozottság, megbízhatóság és pontosság.

Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk új tagja és illenek rád a fent leírt elvárások, jelentkezz fénysebességgel!

Jelentkezéshez küldd el a fényképes önéletrajzodat a hr@pvnapenergia.hu e-mail címünkre!

Jelentkezési határidő
2022. május 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Budai Dénes
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!