Background
Thumbnail
Icon

Szenior villanyszerelői állás

Csatlakozz csapatunkhoz legyél te is az egyik szenior villanyszerelőnk!

Mit jelent számunkra a szenior villanyszerelő?

Olyan villanyszerelő kolléga, aki:

  • önállóan tud dolgozni,
  • feladat orientált,
  • belső 2 napos képzésünket elvégzi,
  • csapatmunka esetén koordinálja villanyszerelő kollégái munkáját.

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Napelemes rendszerekhez kapcsolódó villanyszerelési feladatok önálló elvégzése,
  • villanyszerelő kolléga munkájának koordinálása,
  • kapcsolattartás a műszaki kollégákkal,
  • az ügyfél helyszíni oktatása a beüzemelés során,
  • fotódokumentációk készítése, műszeres mérések elvégzése.
  • ügyfeleink ingatlanánál történő helyszíni villanyszerelés, melyhez céges autót biztosítunk..

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Pontos szakmai munkádért cserébe kiemelt bérezést biztosítunk,
  • szakmai munkádat, megfelelő minőségű szerszámokkal, műszerekkel, munkaruhával és védőeszközökkel támogatjuk,
  • egy világmárka termékeivel dolgozhatsz,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • egy családias, befogadó csapat vár rád,

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • villanyszerelői végzettség,
  • 2 év szakmai tapasztalat,
  • Miskolcon vagy a 40 km-es vonzáskörzetében élj,
  • igényesség és lelkiismeretesség a munkáddal, kollégáiddal és a céggel kapcsolatban.

Díjazzuk a tudásod!

Plusz szakmai profilodba illeszkedő képesítések, végzettségek megléte esetén további bérnövekményt biztosítunk. Ilyenek, pl.: FAM, regisztrált villanyszerelő, ajánlott villanyszerelő, érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló. Hiszünk a becsületes munkában és a korrekt, bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg. Ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged! Ha úgy érzed, hogy a feladatoknak nem felelsz meg de szeretnél nálunk villanyszerelőként dolgozni, nézd meg villanyszerelői ajánlatunkat a Karrier oldalunkon, vagy itt: http://pvnapenergia.hu/pozicio/villanyszerelo/
Jelentkezési határidő
2020. január 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Ügynök
Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Erdélyi Renáta
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!