Background
Thumbnail
Icon

Junior villanyszerelői állás

Itt a lehetőség, hogy megtaláld a helyed, ahol anyagilag és erkölcsileg is elismerik munkádat.
  • Hogy kiszámítható, biztos és hosszú távú munkád lehessen,
  • egy fiatalos csapat meghatározó tagja lehess,
  • egy olyan stabil cégnél tevékenykedj, amely az elkövetkező évtizedek megkerülhetetlen energetikai irányzatát képviseli,
  • egy világmárka minőségi termékeivel dolgozzhass,
  • céges szolgáltatások igénybevételével életed egyszerűbbé és komfortosabbá váljon.

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Napelemes rendszerekhez kapcsolódó villanyszerelési feladatok elvégzése,
  • inverterek beüzemelése, távfelügyelet aktiválása
  • villamosvezeték nyomvonal kiépítés,
  • elosztó dobozok, kapcsolók, biztosítékok felszerelése,
  • védőföldelések kialakítása,
  • kis és középfeszültségű fogyasztói tulajdonú hálózatok villanyszerelése,
  • napelemes rendszerek beüzemelése.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Minőségi munkádat az elvégzett feladatokhoz mérten, a szakmai átlagtól magasabb bérrel honoráljuk.
  • szakmai munkádat, megfelelő minőségű szerszámokkal, műszerekkel, munkaruhával és védőeszközökkel támogatjuk,
  • egy világmárka termékeivel dolgozhatsz,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • egy családias befogadó csapat vár rád.

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • B kategóriás jogosítvány ügyfeleinkhez történő kiszállás miatt, amelyhez céges autót biztosítunk,
  • rendelkezz villanyszerelői képesítéssel,
  • legyen legalább 1 év szakmai tapasztalatod,
  • Miskolcon vagy 40 km-es körzetében élj,
  • igényes és lelkiismeretes legyél munkáddal kapcsolatban, hiszen tudod, hogy mások élete és vagyona múlhat tudásodon és precizitásodon.
Kollégáink számára Humán csomagunkkal biztosítunk lehetőséget arra, hogy cégünk eszközeit szolgáltatásait, partnerkapcsolatait magán használatra is igénybe vegyék (solar+, truck&car+, ACDC+…). Továbbképzések lehetőségét biztosítjuk úgymint: regisztrált villanyszerelő, érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló, ajánlott szerelő, villámvédelmi szabványossági felülvizsgáló, FAM képzés. A Junior pozícióból lehetőséget kínálunk a fejlődésre, melyet az eltöltött munkaidő, vagy egyéni fejlődés és motiváció függvényében tudsz megvalósítani. Ez a része csak rajtad múlik! Hiszünk a becsületes munkában és a korrekt, bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg. Ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged! Ha úgy érzed, hogy tudásod és tapasztalatod a kiírt állás tekintetében nagyobb, akkor tekintsd meg Szenior villanyszerelőknek szóló ajánlatunkat a Karrier menüpontban. vagy itt: http://pvnapenergia.hu/pozicio/szenior-villanyszereloi-allas/
Jelentkezési határidő
2020. január 31.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Ügynök
Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Erdélyi Renáta
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!