Senior napelemes villamos tervező

Szakmai feladatainkban elértünk arra a szintre, hogy Csapatunkat napelemes villamos tervezővel bővítsük.

Idén 10 éves lett a PV Napenergia. Büszkén írhatjuk le és mondhatjuk ki, hogy komoly napelemes projektekben bizonyíthattuk tervezési, kivitelezési, logisztikai képességünket. Tervező csapatunkba most egy olyan kollégát keresünk, aki széles körű tapasztalatokkal és jogosultságokkal rendelkezik a villamos tervezés területén.

Ismerve a munkaerőpiaci viszonyokat jól tudjuk, hogy a jelentkező elvárásai anyagi, szakmai és stabilitás területén magasak, aminek mi kifejezetten örülünk, mert a saját szakmai és ügyfeleink elvárásainak messzemenően kívánunk a jövőben is megfelelni és ezt csak elhivatott komoly szakemberrel a sorainkban tudjuk vállalni!

Ezért, ha kiemelkedő bérezés mellett (értsd: szignifikánsan magasabb bér az átlagostól), komoly szakmai feladatok megvalósításával egy felkészült és elhivatott csapatban szeretnél értéket teremteni, csatlakozz mérnök Csapatunkhoz!

Az anyagi és szakmai kérdéseket a fentiekben érintettük, viszont szeretnénk a stabilitásról is pár gondolatot megosztani.

Fontos mérföldkő volt cégünk életében, hogy csatlakoztunk Bravogroup Holding (éves árbevétel több mint 200 milliárd forint) cégcsoporthoz, amely révén egy tőkeerős, jelentős szakmai háttérrel rendelkező gazdasági társaság segíti fejlődésünket és célkitűzéseink megvalósítását. A jelenlegi ipari napelemes rendszert megvalósítani kívánó ügyfeleink között, multinacionális és fontos hazai nagyvállalatok is megtalálhatóak. Ennek köszönhetően hosszú távon stabil megrendelésekkel rendelkezünk, amely projektekben leendő Senior napelemes villamos tervező kollégánk meghatározó szereplője lehet.

Nyilván nem tudunk teljeskörűen egy ilyen leírásban mindent bemutatni éppen ezért, nézd meg a területhez kapcsolódó feladatokat, elvárásokat és jelentkezz. Egy személyes interjú keretében meggyőződhetsz Te is az itt leírtak komolyságáról és részletes információkat kaphatsz felmerülő kérdéseidre.

Feladatok:

  • Napelemes kiserőművek és energiatároló rendszerek villamos tervezése, dokumentálása
  • Kis- és középfeszültségű hálózatok tervezése
  • Kiviteli és megvalósulási dokumentációk készítése AUTOCAD, vagy más releváns villamos tervező program segítségével
  • Új műszaki koncepciók fejlesztésében, bevezetésében való aktív részvétel
  • Belső tervezői csapat szakmai támogatása,
  • Külső tervezőkkel, gyártókkal, hálózati engedélyessel való kapcsolattartás
  • Tervzsűri
  • Anyagjegyzékek és tervezői költségbecslések készítése
  • A projektmenedzsment aktív támogatása
  • Társosztályok szakmai támogatása
  • Tervezendő projektek helyszíni felmérésében való részvétel

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök diploma
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Napelemes erőművek tervezésében szerzett tapasztalat
  • AUTOCAD, vagy más releváns villamos tervező szoftver alapos ismerete
  • Aktív tervezői jogosultság megléte (V, EN-VI, EN-ME)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önállóan és csapatban egyaránt dolgozni képes
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődni vágyó attitűddel rendelkezik
  • Pozitív gondolkodású, megoldásorientált, alapos, precíz, munkájára igényes
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony projekt és időmenedzsment képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Energetikai területen szerzett tapasztalat
  • NAF/KÖF alállomási tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői és műszaki ellenőri jogosultság
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai területen kiemelkedő fizetés
  • Transzparens premizálási rendszer
  • Nívós szakmai feladatok, meghatározó hazai és nemzetközi cégek projektjeinek keretében
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetősége, így országosan bárhonnan pályázható az állás
  • Magas minőségű IT eszközök használata
  • Kiszámítható jövőkép egy folyamatosan fejlődő stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • Az alkalmazotti jogviszonyból eredő kiszámíthatóság és magánélet egyensúlya
  • Befogadó, elhivatott szakmai közeg

Amennyiben szeretnél a PV Napenergia fiatalos, fejlődő vállalat csapatához csatlakozni, küldd el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre vagy jelentkezz az alábbi űrlapon keresztül.

Jelentkezési határidő:

2024. április 30.

További híreink