Szolár értékesítő állás

A PV Store szolár termékek kereskedelmével foglalkozó csapatunkba keresünk egy minden tekintetben elkötelezett és agilis értékesítő kollégát.

A napenergia robbanása alapjaiban változtatta meg a megújuló energia szektort. Az elmúlt évek során látványosan emelkedett a hazai telepített napelemes kapacitások mennyisége. Ez a tendencia a ez elmúlt nem egészen egy évben is töretlenül zajlik és a szabályozás változások mind abba az irányba mutatnak, hogy további fényes jövő előtt áll a hazai szolár ágazat.

Ennek a bővülő piacnak lehet az a leendő kollégánk a részese, aki számára fontos, hogy munkájával az üzleti eredmény mellett mindannyiunk számára hasznos dolgokhoz a megújuló energia hazai fejlődéséhez járuljon hozzá.

Lehet, hogy éppen Te vagy a leendő kollégánk?

A PV Store az idén tizedik évébe lépő PV Napenergia kötelékén belül működik, amely cég tagvállalata a Bravogroup Holdingnak. Egy erős szövetség és üzleti együttműködés jött létre néhány évvel ezelőtt annak érdekében, hogy a PV Napenergia üzleti céljait hatékonyan és stabil környezetben érje el.

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed rövid ismertetőnk, nézd meg a munkakörhöz tartozó feladatokat és elvárásokat! Jelentkezz, ha úgy érzed szívesen vennél részt komoly célok elérésében egy aktívan működő, prosperáló piacon, jó szellemiségű, fiatalos csapatban!

A Rád váró feladatok:

  • Beérkező megkereséseink alapján, napelemes forgalmazó, kivitelező cégek felkeresése, üzleti tárgyalások lebonyolítása országosan
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beszerző és logisztikai-, értékesítést támogató-, és marketinges munkatárssal
  • Forgalmazott termékeink, kiegészítő szolgáltatásaink bemutatása, ártárgyalások lebonyolítása, egyedi együttműködési feltételek kialakítása
  • Viszonteladói kapcsolatok önálló kiépítése
  • Viszonteladó partnerek menedzselése vállalatirányítási rendszerünk segítségével
  • Kiállítói részvétel szakmai napokon, konferenciákon, egyéb kapcsolódó rendezvényeken
  • Pénzügyi teljesítések menedzselése, folyamatok nyomon követése
  • Feladatok szigorú nyilvántartása, állandó kontroll a partnerek felett

Elvárások

  • Főiskolai végzettség /BSC, lehetőleg műszaki és/vagy gazdasági szakirány vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Értékesítő attitűd, műszaki orientáltság
  • Napelemes üzletágban vagy egyéb B2B területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Jó ügyfélkommunikációs, tárgyalástechnikai készség
  • Rendszerszemlélet, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Feladatok priorizálásának képessége, önmenedzselés
  • Csapatmunkára való törekvés
  • Microsoft alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Előny jelent, az angol tárgyalóképes nyelvismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai környezet és irányítás
  • A magas minőségű, világszinten ismert szolár termékek értékesítésének lehetősége
  • Szerethető munkahely, befogadó, jó szellemiségű, fiatalos csapattal
  • Telefon, számítógép a napi munkavégzéshez és céges autó
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest és Miskolc

Csatlakozz Csapatunkhoz, ha egy megbízható, stabil munkahelyet keresel, ahol lehetőséged van a fejlődésre bérben és szakmailag!

Csatlakozz az energia forradalomhoz!

Új energiát adunk Neked is!

Amennyiben szeretnél a PV Napenergia fiatalos, fejlődő vállalat csapatához csatlakozni, küldd el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre vagy jelentkezz az alábbi űrlapon keresztül.

Jelentkezési határidő:

2024. április 30.

További híreink